Jestem magistrem filologii polskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych na kierunku logopedia na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.
Prowadzę terapię neurologopedyczną i miofunkcjonalną dla dzieci i dorosłych. Wspieram rozwój dziecka z trudnościami w komunikowaniu się (dyslalia, jąkanie, afazja, opóźniony rozwój mowy, apraksja). Pomagam dzieciom uwierzyć w siebie, własne możliwości i umiejętności, rodzicom pragnę przywracać siły i otwierać na odczucia swoich dzieci.
W ramach terapii miofunkcjonalnej z dziećmi i dorosłymi pracuję nad przywracaniem i/lub budowaniem prawidłowych funkcji biologicznych w obrębie narządu żucia (oddychanie, połykanie, żucie, pozycje spoczynkowe narządu żucia). Zapraszam dzieci na terapię logopedyczną, mającą na celu przywrócenie oddychania torem nosowym, przed zabiegami chirurgicznymi: wycięcia przerośniętego migdałka gardłowego i przed korektą wędzidełka języka, jak również przed leczeniem ortodontycznym. Zapraszam osoby dorosłe z dysfunkcjami ruchu narządu żucia (dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych, bruksizm, clenching).
Zależy mi na tworzeniu z pacjentami relacji opartej na wzajemnym szacunki i empatii.
Doświadczenie pracy z osobami z zaburzeniami mowy nauczyło mnie jak ważna jest diagnoza sytuacji rodzinnej, dlatego moim celem jest zapewnienie holistycznej opieki, która wspiera nie tylko dziecko ale i całą rodzinę. W swojej pracy łączę moc słowa i dotyku, wykorzystuję terapię manualną oraz oddechową, masaż logopedyczny, kinesiotaping. Zafascynowana układem nerwowym człowieka codziennie uczę się go regenerować i żyć w zgodzie z naturą.